FAQs Complain Problems

समाचार

कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone
श्री अच्युतराज रेग्मी प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत ०१५५७२५९२
श्री दिनानाथ पन्थी अधिकृत शिक्षा शाखा panthidn@gmail.com ०१-५५७२५९२
श्री सत्यनारायण लाखे इन्जिनियर (आठौं तह) प्राबिधिक शाखा ९८४१२८०२३२
श्री सुनिता महर्जन अधिकृत शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा ९८४११८४५२०
श्री राजन प्रसाद गुरागाई लेखा अधिकृत लेखा शाखा ९८५१०७७९४७
श्री लाल बहादुर थापा अधिकृत स्वास्थ्य शाखा प्रमुख ९८६०५५४६२८
श्री अर्जुन उपाध्याय इन्जिनियर भवन तथा अन्य पूर्वाधार उपशाखा
मुकुन्द प्रसाद अगस्ती इन्जिनियर (छैठौं तह) प्राबिधिक शाखा agaastimukunda@gmail.com ९८६९३९२१६४
श्री राजिव देशार इन्जिनियर (सातौ तह) नक्सा शाखा ९८६०३०५६५०
श्री बिजया अर्याल वडा सचिब वडा नम्बर १४ ९९६०३१२७७६
श्री शशी पन्थी अधिकृत (छैठौ तह) प्रशासन शाखा prasashan.godawari@gmail.com ०१५५७२५९२
श्री श्रीकण्ठ घिमिरे अधिकृत (छैठौ तह) राजस्व शाखा ९८४१३७५३६५
श्री देव प्रसाद श्रेष्ठ अधिकृत (छैठौ तह) योजना शाखा ९८५१११७८६५
श्री दुर्गाधन सुनवर अधिकृत (छैठौ तह) रोजगार संयोजक ९८४१०७३३६१
श्री सन्त बहादुर देशार अधिकृत (छैठौ तह) सामाजिक बिकास शाखा ९८४१५०५२६३
श्री ऋषिराम अधिकारी अधिकृत (छैठौ तह) उद्योग तथा सहकारी शाखा ९८४१३५२८३९
श्री राधिका घिमिरे आचार्य अधिकृत (छैठौ तह) पंजीकरण शाखा ९८६१७०५२३७
श्री नानीमैया कार्की अधिकृत (छैठौ तह) महिला तथा बालबालिका विकास शाखा ९८६३०३१८३२
श्री अनिता बोहोरा इन्जिनियर (छैठौं तह) वातावरण शाखा ९८४१६५८९८१
श्री ओम प्रकाश जोशी अमिन प्राबिधिक शाखा ९८५११८३७९६
श्री ईश्‍वर प्रसाद घिमिरे अधिकृत (छैठौ तह) पशु सेवा शाखा ९८५१०५५३०६
श्री सुवास खनाल अधिकृत कृषि विकास शाखा
सुरवीर देशार सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रविधि शाखा ito1.godawarimun@gmail.com ०१५५७२७९५ ext ६५२
पदम बहादुर कुँवर अधिकृत (छैठौ तह) शिक्षा शाखा padamkunwarg@gmail.com 9841464598
श्री नेब बुढाथोकी सव.इन्जिनियर ९८५१२२५४७८
सन्त बस्नेत सव.इन्जिनियर भवन तथा नक्सा शाखा ९८४३४४४४७८
श्री सुनिल श्रेष्ठ इन्जिनियर (छैठौं तह) प्राविधिक शाखा sunilstha80@gmail.com ९८४१८०९९३५
श्री रुपा महर्जन इन्जिनियर (छैठौं तह) नक्शा शाखा ९८४१५०७९२५
श्री रेखा उप्रेती अधिकृत महिला तथा बालवालिका शाखा
श्री ज्ञानेन्द्र प्रसाद शर्मा अधिकृत (छैठौ तह) पशु सेवा शाखा ९८४३५१५०३८
श्री दिलिप कुमार महर्जन अधिकृत (छैठौ तह) कृषि शाखा desiredilip@gmail.com ९८४९७७३५६९
श्री कालिका वन अधिकृत कृषि विकास शाखा
श्री रेवती राज कार्की अधिकृत स्वास्थ्य शाखा
श्री समृद्धि नेपाल अधिकृत पशुसेवा शाखा
श्री बिना अधिकारी अधिकृत
श्री भावना श्रेष्ठ अधिकृत
श्री सिताराम कार्की इन्जिनियर (छैठौं तह) प्राविधिक एकाइ प्रमुख (वडा नं. १४) ९८४१६४४३०२
श्री दिपक कुमार यादव इन्जिनियर (छैठौं तह) प्राविधिक एकाइ प्रमुख (वडा नं. ११) ९८५१२१४५७९
श्री सुवास बिष्ट इन्जिनियर प्राविधिक सेवा इकाइ छम्पी
श्री शालिग्राम गुरागाई वडा सचिब वडा नम्बर १ ९८५११७०३०१
श्री बिमला बि.सी इन्जिनियर (छैठौं तह) वडा नं.१
श्री रत्नमणि प्याकुरेल वडा सचिब वडा नम्बर ७ ९८४५१०४४४१
श्री रमाकान्त यादव वडा सचिब वडा नम्बर ८ ९८५१२४९९९०
श्री कल्पना थापा कार्की इन्जिनियर (छैठौं तह) वडा नं.१४
श्री सुशिला कुमारी पौडेल सहायक स्तर पाचौ प्रशासन शाखा ९८४१५५७६८८
श्री सबिता अर्याल सहायक स्तर पाचौ ९८४९२२५०६९
श्री राकेश रायमाझी ना.सु जिन्सी शाखा rayamajhirakesh37@gmail.com ९८६०५६६४७१
श्री शम्भु बस्याल ना.सु योजना शाखा bashyalshambhu9@gmail.com ९८५१३११७१६
श्री सोनु लामिछाने सव.इन्जिनियर योजना तथा अनुगमन शाखा
श्री हरिश्चन्द्र घिमिरे सहायक स्तर पाचौ लेखा शाखा ९८४९१९९७०४
श्री अशोक कुमार राना लेखापाल लेखा शाखा ९८४१३९५८५८
श्री भीमबहादुर तामांग कम्प्युटर अपरेटर शिक्षा शाखा tamangbhim576@gmail.com ९८६१५१९९७०
श्री सुरेन्द्र महर्जन एम. आई. एस. अपरेटर सूचना प्रविधि शाखा ९८४३५१६००५
श्री पुनम बोहरा सहायक स्तर पाचौ नगर उप-प्रमुख/ न्यायिक समिति शाखा punambohara2017@gmail.com ९८४०१४७८४९
श्री अनन्त महर्जन एम. आई. एस. अपरेटर पंजीकरण शाखा infinity.mhj@gmail.com ९८४००१८३७७
श्री कोपिला अम्गाई सहायक स्तर पाचौ सामाजिक विकास शाखा/ न्यायिक समिति kopilaamgain5@gmail.com ९८४९७१७२८३
सुनिता तिमिल्सिना रोजगार सहायक प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम ९८०८४८९८४४
श्री जुनु घिमिरे ना.सु महिला तथा बालवालिका शाखा
श्री प्रेम कुमारी राई ना.सु
श्री तारादेवी दुलाल सहायक स्तर पाचौ ९८४९५११३२५
श्री शारदा लामिछाने सहायक स्तर पाचौ वातावरण शाखा
श्री लक्ष्मी के.सी. सहायक स्तर पाचौ वातावरण शाखा
श्री कमल पोख्रेल असिष्टेन्ट सब इन्जिनियर
श्री किशोर कुमार मोक्तान असिष्टेन्ट सब इन्जिनियर भवन तथा अन्य पूर्वाधार उपशाखा
श्री जयन्ता आचार्य सहायक स्तर पाचौ भवन तथा नक्सा उपशाखा
श्री करण सिंह महर सव.इन्जिनियर भवन तथा नक्सा शाखा ९८४९३८७१६८
श्री पुष्पा तिमल्सिना सर्वेक्षक नापी उपशाखा
श्री शिव सुनुवार सहायक स्तर पाचौ जिन्सी शाखा shiba2sunuwar@gmail.com ९८२५८८६५६५
श्री पूजा जिरेल सहायक स्तर पाचौ कृषि शाखा jirelpuja2052@gmail.com ९८६०८६८८७९
श्री प्रकाश थापा कार्यालय सहयोगी कृषि विकास शाखा
श्री कमल सञ्जेल कार्यालय सहयोगी पशुसेवा शाखा
श्री राधिका दुलाल कार्यालय सहयोगी राधिका दुलाल
श्री चन्द्र बहादुर परियार कार्यालय सहयोगी पशुसेवा शाखा
श्री मिना सिल्वाल सहायकस्तर चौथौ राजस्व शाखा ९८६१६१८८९१
श्री मोहनश्याम महर्जन सहायकस्तर चौथौ जिन्सी शाखा maharjan211925@gmail.com ९८५१०७६९९४
श्री पासाङ तामाङ वडा सचिब वडा नम्बर ३ ९८६१०३३१३८
श्री प्रदिपध्वज कार्की सव.इन्जिनियर ९८४९२७७३८८
श्री रोशन कुमार झा वडा सचिब वडा नम्बर २ ९८५१००३४२५
श्री कमला थापा सहायक कम्प्युटर अपरेटर राजस्व शाखा ९८५१२३९३३९
श्री बिमला बास्तोला वडा सचिब वडा नम्बर १० ९८४९२८७८२६
श्री हरिकृष्ण बिष्ट वडा सचिब वडा नम्बर ११ ९८४१३५९३११
श्री सिद्धि महर्जन सव.इन्जिनियर ९८४९१३२५९४
श्री ओजस्वी थापा सहायकस्तर चौथौ उद्योग तथा सहकारी शाखा ९८६०१५७१२३
श्री पूर्ण महर्जन वडा सचिब वडा नम्बर १२ ९८४१३६५८७६
श्री ध्रुब रिजाल वडा सचिब वडा नम्बर ६ ९८४३६२७२७६
श्री ज्योति कुमार महर्जन सहायकस्तर चौथौ नगरप्रमुखको स्वकीय सचिवालय ९८०१०१०१८४
श्री सरु महर्जन फिल्ड सहायक पंजीकरण शाखा ९८४३१६६८२८
श्री प्रविन सुबेदि वडा सचिब वडा नम्बर १३ ९८०३८०९७९०
शोभा बज्राचार्य सहायकस्तर चौथौ आर्थिक प्रशासन शाखा ९८४१९७३४८७
श्री सुनिता के सि सहायकस्तर चौथौ योजना शाखा kcsunita912@gmail.com 9841740532
श्री शारदा बस्नेत सव.इन्जिनियर ९८४३७५५११८
श्री बिष्णु भण्डारी वडा सचिब वडा नम्बर ९ ९८४११९३२२०
श्री रशिला महर्जन सव.इन्जिनियर वडा न २ ९८६१२०३३८५
श्री बालकृष्ण सिलवाल वडा सचिब वडा नं ५ ९८५१०६८३४२
श्री जुनु बुढाथोकी वडा सचिब वडा नं ४
श्री उमेश कुमार पौडेल सव.इन्जिनियर ९८४१०२६८४४
श्री प्रयत्न महत सव.इन्जिनियर ९८६०५६२९३२
श्री तिल बहादुर थापा सव.इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा
श्री जिबिका श्रेष्ठ कानुनी सहजकर्ता न्यायिक समिति ९८४०३२८७९२