FAQs Complain Problems

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
Mr. Birendra Dev Bharati Executive Officer 9851029375
श्री सत्यनारायण लाखे इन्जिनियर
Mrs. Bishnu Devi Kandel Information Officer Administration 9847664490
श्री ऋषिराम अधिकारी अधिकृत प्रशासन शाखा ९८४१३५२८३९
श्री शिला खनाल लेखा अधिकृत लेखा शाखा
श्री सिताराम कार्की इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा ९८४१६४४३०२
श्री रुपा महर्जन इन्जिनियर नक्शा शाखा ९८४१५०७९२५
श्री दिपक कुमार यादव इन्जिनियर नक्शा शाखा ९८५१२१४५७९
श्री सुनिल श्रेष्ठ इन्जिनियर sunilstha80@gmail.com ९८४१८०९९३५
श्री अनिता बोहोरा इन्जिनियर बाताबरण शाखा
Mr. Nischal Maharjan IT Officer IT Department ito.godawarimun@gmail.com
श्री श्रीकण्ठ घिमिरे अधिकृत उद्योग तथा सहकारी ९८४१३७५३६५
श्री देव प्रसाद श्रेष्ठ अधिकृत योजना शाखा ९८५१११७८६५
श्री दुर्गाधन सुनवर अधिकृत रोजगार संयोजक ९८४१०७३३६१
श्री साहिला तामाङ ना.सु नगरप्रमुखको स्वकीय सचिवालय tamangshahila@gmail.com ९८५१२१८५९४
श्री राम आचार्य ना.सु राजस्व शाखा ९८५१०४७९९४
श्री सन्त बहादुर देशार ना.सु प्रशासन शाखा ९८४१५०५२६३
श्री राधिका घिमिरे आचार्य ना.सु जिन्सी शाखा ९८६१७०५२३७
श्री भीमबहादुर तामांग ना.सु योजना शाखा tamangbhim576@gmail.com ९८६१५१९९७०
श्री सुरेश कार्की सव.इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा ९८४१२५२८४६
श्री प्रदिपध्वज कार्की सव.इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा ९८४९२७७३८८
श्री उमेश कुमार पौडेल सव.इन्जिनियर ९८४१०२६८४४
श्री प्रयत्न महत सव.इन्जिनियर ९८६०५६२९३२
श्री नेब बुढाथोकी सव.इन्जिनियर ९८५१२२५४७८
श्री तारादेवी दुलाल ना.सु ९८४९५११३२५
श्री जिबिका श्रेष्ठ कानुनी सहजकर्ता न्यायिक समिति ९८४०३२८७९२
श्री सिद्धि महर्जन सव. ओभरसियर प्राबिधिक शाखा ९८४९१३२५९४
श्री शारदा बस्नेत असिष्टेन्ट सब इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा ९८४३७५५११८
श्री तिल बहादुर थापा सव. ओभरसियर प्राबिधिक शाखा
श्री ओम प्रकाश जोशी अमिन प्राबिधिक शाखा ९८५११८३७९६
श्री सुनिता के सि खरिदार योजना शाखा kcsunita912@gmail.com 9841740532
श्री कमला थापा खरिदार राजस्व शाखा ९८५१२३९३३९
श्री मिना सिल्वाल खरिदार राजस्व शाखा ९८६१६१८८९१
शोभा बज्राचार्य खरिदार आर्थिक प्रशासन शाखा ९८४१९७३४८७
श्री मोहनश्याम महर्जन खरिदार जिन्सी शाखा maharjan211925@gmail.com ९८५१०७६९९४
श्री ज्योति कुमार महर्जन खरिदार नगरप्रमुखको स्वकीय सचिवालय ९८०१०१०१८४
श्री ओजस्वी थापा खरिदार नगरउपप्रमुखको स्वकीय सचिवालय
श्री जिना श्रेष्ठ इन्जिनियर पुनः निर्माण प्राधिकरण ९८६०६०१६८१
श्री शत्रुधन शाह अधिकृत जनस्वास्थ शाखा ९८६६४९६८२१
श्री सिता गुरुङ अधिकृत महिला तथा बालबालिका विकास शाखा
श्री देवी प्रशाद उपाध्याय अधिकृत शिक्षा शाखा ९८५१०६७३७२
श्री कल्पना थापा अधिकृत कृषि शाखा
श्री मणिराम अधिकारी अधिकृत पशु शाखा ९८४१६९९२९७
श्री हरिकृष्ण विस्ट वडा सचिब वडा नम्बर १ ९८४१३५९३११
श्री जयराम सिलवाल वडा सचिब वडा नम्बर २ ९८४१६५९६५२
श्री प्रेम कुमारी राई वडा सचिब वडा नम्बर ३
श्री जुनु बुढाथोकी वडा सचिब वडा नम्बर ४ ९८५११९३१६८
श्री बालकृष्ण सिलवाल वडा सचिब वडा नम्बर ५ ९८५१०६८३४२
श्री रमाकान्त यादव वडा सचिब वडा नम्बर ७ ९८५१२४९९९०
श्री मुकुन्द घिमिरे वडा सचिब वडा नम्बर ८ ९८५१०४७८१५/९८४०५५४९८८
श्री अनन्त किरण पोख्रेल वडा सचिब वडा नम्बर ९ ९८४१७४४४७९
श्री गायत्री आचार्य वडा सचिब वडा नम्बर १०
श्री अशोक आचार्य वडा सचिब वडा नम्बर ११ ९८४१५०३४०५
श्री रमेश बोहोरा वडा सचिब वडा नम्बर १३ ९८५११६६१३२
श्री बिमला बास्तोला वडा सचिब वडा नम्बर १४ ९८४९२८७८२६
श्री अनन्त महर्जन एम. आई. एस. अपरेटर राष्ट्रिय परिचय पत्र infinity.mhj@gmail.com ९८४००१८३७७७
श्री सुरेन्द्र महर्जन एम. आई. एस. अपरेटर राष्ट्रिय परिचय पत्र ९८४३५१६००५
श्री सरु महर्जन फिल्ड सहायक राष्ट्रिय परिचय पत्र ९८४३१६६८२८